Nie ma więcej stron do załadowania

Lustra w stylu Hollywood cieszą się w Polsce ostatnio bardzo dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ich praktyczność w niczym nie ustępuje estetyce. Lustro z oświetleniem LED to nie tylko wspaniałe uzupełnienie dla twojej toaletki. Wypełni również stylem całą twoją sypialnię, garderobę czy pokój dzienny.

Oprócz stylowego wyglądu – 11 lub 14 punktów świetlnych (w zależności od wybranej wersji) zapewni idealne i równomierne doświetlenia całej twarzy. Zrobi to za każdym razem, kiedy wykonujesz makijaż dzienny czy wieczorowy. Zadbaliśmy o to, żeby make-up nawet w najciemniejszym miejscu twojego domu stanowił żadnego problemu. Jeżeli nie chcesz samodzielnie dobierać żarówek, proponujemy lustro Hollywood z żarówkami w zestawie.

Chcemy dostosować się nawet do największych wymagań. Właśnie dlatego oprócz modeli w różnym kolorze czy rozmiarze znajdziesz w naszej ofercie lustra stojące i wiszące. Dzięki stabilnej podstawie użytkowanie naszych produktów to wygoda i bezpieczeństwo. Wprowadza to całkowity brak konieczności dodatkowych modyfikacji twojej toaletki. Jeżeli natomiast masz więcej wolnej przestrzeni na ścianie, powinnaś wziąć pod uwagę nasz model wiszący z haczykami do ściany w zestawie.

Lustra hollywood są widoczne już od dawna nie tylko w wysokobudżetowych produkcjach, ale i teatrach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Profesjonaliści dokładnie zdają sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa światło podczas makijażu. Właśnie dlatego w skład zestawów naszych luster wchodzą nowoczesne żarówki LED. To dzięki zastosowaniu tej technologii możemy liczyć na naturalne odwzorowanie kolorów oraz idealne oświetlenie. Ponadto żarówki w technologii LED są najbardziej ekonomicznymi oraz ekologicznymi na rynku. Zadbaj z Manufakturą Oświetlenia nie tylko o perfekcyjny makijaż, ale także o niższe zużycie prądu!